Remi u derbiju začelja u Liverpoolu, novi trener Palacea bio u publici

Nogomet 19. velj 202423:30 0 komentara
Ryan Browne PSI-19074-0088 via Guliver Images

U posljednjem susretu 25. kola engleskog nogometnog prvenstva Everton i Crystal Palace su odigrali 1-1.

Bio je to derbi začelja nakon kojeg više razloga za zadovoljstvo imaju gosti koji sada imaju pet bodova više od zone ispadanja, dok je Everton tek stepenicu iznad opasne zone, ali s istim broje bodova kao i jedan od davljenika Luton Town.

VEZANA VIJEST

Gosti su nekoliko sati prije početka utakmice dobili novog trenera Olivera Glasnera, no austrijski stručnjak nije vodio utakmicu već je bio u loži Goodison Parka.

Londonski sastav je poveo u 66. minuti golom Jordana Ayewa, a za Everton je izjednačio Amadou Onana u 84. minuti.

Crystal Palace je sada 15. sa 25 bodova, dok je Everton na 17. poziciji sa 20 bodova. Zadnja tri mjesta koja vode u niži rang drže Sheffield United (13), Burnley (13) i Luton Town (20).

Na vrhu je Liverpool (57) ispred arsenala (55) i Manchester Cityja (53).