Real slavio u spektakularnom okršaju u Napulju, Modrić ušao s klupe

Champions League 3. lis 202323:05 > 23:10 0 komentara
xAntonioxBalasco IPAxSportx via Guliver

Real Madrid ostvario je veliku pobjedu na vatrenom gostovanju u Napulju u susretu 2. kola skupine C Lige prvaka. Kraljevski klub slavio je rezultatom 3:2.

Domaćini su sjajno otvorili utakmicu na stadionu Diego Armando Maradona. Ostigard ih je doveo u vodstvo u 19. minuti.

Ipak, do kraja poluvremena gosti su došli do preokreta. Vinicius Junior je prvi zabio u 27. minuti, a prednost Realu donio je nevjerojatni Jude Bellingham spektakularnim golom u 34. minuti.

U 54. minuti Zielinski je bio precizan s bijele točke za 2:2. Ipak, pobjedu Realu donio je igrač Napolija Meret koji je u 78. minuti pogodio vlastitu mrežu.

Luka Modrić, utakmicu je započeo s klupe, a na teren je ušao u 65. minuti umjesto Tonija Kroosa.

Nije bilo tolike drame u utakmici skupine D u kojoj je Inter pobijedio Benficu s minimalnih 1:0. Domaćini su bili puno bolji suparnik u drugom dijelu kada im je Marcus Thiram na asistenciju Dumfriesa donio sva tri boda.