Rangersi se spasili poraza u 91. minuti

Nogomet 22. lis 202218:25 > 18:25 0 komentara
Richard Callis /SPP via Guliver Images

Posve neočekivano su bez pobjede ostali nogometaši Rangersa u ogledu 12. kola škotskog Premiershipa, odigrali su na domaćem terenu tek 1:1 protiv Livingstona.

Rangers je bio sasvim blizu poraza jer su gosti poveli već u četvrtoj minuti golom Noublea te su vodili sve do sudačke nadoknade. Isto tako, gosti su odolijevali domaćim napadima s igračem manje jer je Boyes isključen u 78. minuti.

No, u 91. minuti je Rangers ipak zabio pogodak vrijedan jednog boda. Strijelac je bio Lundstram, a Celtic trenutačno na vrhu ljestvice ima četiri boda više od Rangersa (30-26). Ranije u subotu Celtic je u gostima, u infarktnom dvoboju, pobijedio Hearts 4:3.

Hrvatski nogometaš Antonio Mirko Čolak je odigrao cijelu utakmicu za Rangers, dok je Borna Barišić počeo ogled, ali je i zamijenjen u 81. minuti.