Rakitićeva Sevilla rutinski: Atletico ostao bez pobjede u 93., a Griezmann izjednačio rekord

Nogomet 19. pro 202323:41 0 komentara
Cordon Press 900 via Guliver

U utakmici 18. kola Španjolske lige Atletico i Getafe su odigrali 3:3, sva tri pogotka Atletico je zabio s igračem manje, a bod je Getafeu donio Borja Mayoral golom iz penala u 93. minuti.

U uzbudljivoj utakmici Atletico je s igračem manje vodio s 3:1 do 87. minute, a onda primio dva gola.

U 38. minuti susreta, pri rezultatu 0:0, Crnogorac Stefan Savić dobio je drugi žuti karton, no to nije spriječilo Colchonerose da postignu tri gola, ali nakraju ipak ostanu bez pobjede. Junak je bio Antoine Griezmann s dva gola (44, 69pen), koji je zabio 173 gola za Atlético Madrid i izjednačio klupski rekord španjolske legende Luisa Aragonésa.

Alvaro Morata (63) je još bio strijelac za domaćine, dok su Borja Mayoral (53) i Oscar Rodriguez (87) još zabijali za Getafe.Atletico je sada treći na ljestvici s devet bodova manje od Girone.

U drugom ogledu Sevilla je kao goste nadigrala Granadu s 3:0 pogocima Pedrose (23), Ocamposa (32) i Ramosa (49). Ivan Rakitić je propustio ovu utakmicu zbog kartona.