Treći uzastopni poraz Spursa u PL, Sonu poništena tri gola

Nogomet 26. stu 202317:49 0 komentara
xCarltonxMyriex via Guliver Image

Nogometaši Aston Ville pobijedili su kao gosti Tottenham s 2-1 u utakmici 13. kola engleske Premier lige odigranoj u nedjelju u Londonu.

Domaća momčad je povela pogotkom Lo Celsa u 22. minuti. Duboko u sučevom dodatku prvog poluvremena Pau Torres je uspio izjednačiti. Pobjedu Aston Villi donio je najbolji strijelac momčadi Ollie Watkins u 61. minuti, svojim sedmim golom u ovoj sezoni Premier lige.

Dodajmo kako su zvijezdi Spursa, Heungu Minu Sonu poništena čak tri gola u utakmici odigranoj u Londonu.

Aston Villa je s 28 bodova preskočila Tottenham, koji je ostao na 26, i došla na četvrto mjesto bodovno se izjednačivši s trećeplasiranim Liverpoolom. Vodeći Arsenal ima 30 bodova, a Manchester City je drugi s 29.