VIDEO Novi kiks Mourinha, Leicester pregazio 'Svrake'

Premier League 1. sij 202018:06 > 18:13
Matthew Lewis/Getty Images

Watford je nastavio sa sjajnom formom nakon imenovanja Nigela Pearsona. Danas su na Vicarage Roadu pali Wolverhampton Wanderersi 2:1

Nogometaši Leicester Cityja nakon dva uzastopna poraza (City i Liverpool) danas su upisali i drugu uzastopnu pobjedu u Premier Ligi. Na St. James Parku pao je Newcastle United. Lisice su slavile 3:0, a pogotke su postigli Perez (36.), Maddison (39.) i Chouhury (87).

Momčad Brendana Rodgersa sada ima 45 bodova, točno deset manje od lidera Liverpoola, ali uz dvije utakmice više. Liverpool će sutra u 21 sat ugostiti Sheffield United.

Jose Mourinho upisao je razočaravajući poraz na St. Mary’s Stadiumu protiv Southamptona. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Danny Ings u 17. minuti i tako donio Svecima treću pobjedu u posljednje četiri utakmice.

Pijetlovi su u 75. minuti uspjeli poravnati rezultat, ali je pogodak Harryja Kanea poništen nakon nove VAR intervencije i minimalnog zaleđa. Tottenham je ostao na šestom mjestu s 30 bodova.

Watford je nastavio sa sjajnom formom nakon imenovanja Nigela Pearsona. Danas su na Vicarage Roadu pali Wolverhampton Wanderersi 2:1, strijelci su bili Deulofeu (30) i Doucoure (49), a utješni pogodak za momčad Nuna Espirita zabio je Pedro Neto u 60. minuti.

Bila je to treća pobjeda u posljednja četiri susreta za Watford i sada posljednjem Norwichu bježe već šest bodova, dok im je 17. mjesto i sigurna zona udaljeno tek jedan bod. Wolvesima je ovo nakon Liverpoola bio drugi poraz u nizu.