Pique na oproštaju isključen iako nije ni igrao!

Jose Miguel Fernandez via Guliver Images

Španjolac Gerard Pique vjerojatno nije mogao odabrati gori način za zaključiti profesionalnu nogometnu karijeru. U dvoboju protiv Osasune zaradio je - isključenje...

Nakon što se prošlog tjedna emotivno oprostio od Nou Campa, Pique je u gostima kod Osasune posljednji put nastupao za Barcelonu.

Priliku je čekao s klupe i nije ju dočekao jer je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena isključen. Nije još poznato što je rekao glavnom sucu utakmice Gilu Manzanu, no što god da mu je rekao, nije se svidjelo sucu koji je eto na takav način zapečatio igračku karijeru legendarnog Španjolca.

Isključenje se dogodilo pri vodstvu Osasune 1:0 i nedugo nakon što je isključen i napadač Barce Robert Lewandowski zbog drugog žutog kartona.

Ipak, u drugom poluvremenu Katalonci su preokrenuli s igračem manje. Pedri je izjednačio u 48. minuti, a u 85. Raphinha je poentirao za velika tri boda gostiju.