Osijek preko Šibenika do polufinala Kupa prijateljstva

Nogomet 9. lip 202312:44 0 komentara
Sport Klub

Nogometaši Osijeka su u prvoj četvrtfinalnoj utakmici ovogodišnjeg Soccerbet Kupa prijateljstva u Zlatiboru svladali Šibenik i slavili 2:0 (1:0).

U prvom dijelu nije bilo puno prilika, a Osijek je iskoristio blagu prednost koju je stekao oko 20. minute i zamalo došao do pogotka s poluvremena.

Igrala se 29. minuta kada je Dominik Šolić lijepim udarcem glavom poslao loptu u okvir gola. Obje momčadi su u nastavak susreta ušle otvorenije pa smo vidjeli nekoliko izglednih prilika s obje strane.

Osijek je svoj drugi pogodak postigao u 72. minuti, ovoga puta strijelac je bio Marin Prekodravac, čime je potvrdio plasman svoje momčadi u polufinale. Osijek će za polufinale imati boljeg protivnika iz susreta u kojem se sastaju Crvena zvezda i Željezničar.