Frigan oduševio u debiju za svoj novi klub

Hrvatska 30. srp 202312:01 0 komentara
xPaulxChestertonx via Guliver

Matija Frigan iz Rijeke je preselio u Belgiju i odmah na početku sezone oduševio.

Frigan je ranije ovoga tjedna postao igrač Westerloa, koji je Rijeci platio 5,5 milijuna eura za njegov transfer. Westerlo je na gostovanju protiv Eupena osvojio bod nakon remija 2:2.

Domaćin je poveo u 20. minuti nakon gola Van Genechtena, koji se u 55. minuti opet upisao u strijelce. U 66. minuti u igru je ušao Frigan, koji je imao utjecaja u novoj momčadi u debiju za novi klub.

Sjajno je u akciji za prvi gol odigrao dodavanje Mattiasu Fixellesu, kojeg je zatim srušio golman Abdul Manaf Nurudeen. Nicolas Madsen zabio je penal i dao nadu Westerlou.

U 90. minuti je Frigan iz teške pozicije poslao dobar udarac glavom, a Nurudeen nije najbolje reagirao. Odbio je loptu do Lucasa Stassina, koji je pospremio u mrežu i zabio za vrijedan bod Westerloa.