Osijek i Rijeka odigrali bez golova na Opus Areni: Hajduk pobjedom siguran jesenski prvak

Hrvatska 2. pro 202317:03 0 komentara
Ronald Gorsic CROPIX via Guliver Images

Nogometaši Osijeka i Rijeke u susretu su 17. kola HNL-a na Opus Areni igrali 0-0.

Bila je to dinamična utakmica usprkos jakoj kiši, a bliži pobjedi su bili gosti. No, u 21. minuti Fruk je nakon odličnog prolaska kroz domaću obranu pucao tik pored vratnice sa 10-ak metara iskosa, dok je u 73. minuti Malenica odličnom obranom zaustavio šut Pašalića.

Druga Rijeka sada ima 32 boda, četiri manje od vodećeg Hajduka koji od 17.30 sati igra na Poljudu protiv Gorice, dok je Osijek peti sa 23 boda, tri manje od četvrte Gorice.

Ukoliko, Hajduk danas pobijedi Goricu, sigurno će Novu godinu dočekati kao prvi na tablici, prvi put nakon 2005.