Iniestina čarolija u ludoj golijadi u Japanu

Buddhika Weerasinghe/Getty Images

Sjajnu utakmicu u 17. kolu japanskog prvenstva odigrali su Kobe i Nagoya u kojoj je domaćin na kraju slavio s 5:3.

Teško se moglo naslutiti nakon prvi 45 minuta da će na utakmici pasti osam golova, jer tek je Villa u 27. minuti pogodio za 1:0 domaćina.

Gosti su izjednačili u 58. minuti, no samo pet minuta kasnije za potez utakmice pobrinuo se sjajnim udaracem iz daljine Iniesta.

U 66. minuti već je bilo 2:2, a strijelac je bio Miyahara. Iniesta tri minute kasnije donosi novo vodstvo Kobeu, da bi se gosti i treći put vratili u 77. minuti preko Nakatanija.

Villa je 80. iz penala zabio drugi gol na utakmici, da bi Ogawa u 87. postavio konačnih 5:3.

Kobe je ovom pobjedom skočio na 11. mjesto s 21 bodom, dok je Nagoya osma s 25 bodova. Vodeći Tokyo ima 36.