Katastrofa Kobea na Iniestinom debiju, izgubio i Torres

Nogomet ostalo 22. srp 201813:38 > 13:43
Buddhika Weerasinghe/Getty Images

Nogometaši Vissel Kobea poraženi su na domaćem terenu rezultatom 3:0 od Shonan Belmarea u 17. kolu japanske J-League.

Prvi gol Shonan je postigao već u 10. minuti kad je strijelac bio Keisuke Saka. Mitsuki Saito je povećao prednost gostiju na startu drugog poluvremena u 48. minuti dok je pred kraj ekipu Kobea nokautirao Shunsuke Kikuchi.

Najveće pojačanje Vissel Kobea Andres Iniesta na teren je ušao u 59. minuti. Cijeli stadion u Kobeu je čekao da vidi Španjolca u dresu japanskog kluba, ali on nije uspio donijeti promjenu u igru Vissela.

Ekipe Nagoye i Hiroshime su igrale neriješeno bez golova, dok ih je čak osam viđeno na utakmici Kashime i Kashiwe, kako i priliči derbiju za primat u zvučnosti klupskog imena. Domaćin je pobijedio čak 6:2, a dva gola je postigao Yuma Suzuki.

Fernando Torres je imao debi za Sagan Tosu koji je igrao protiv Vegalte kod kuće. Bivši igrač Atletica je na teren ušao u 50. minuti, ali nije uspio spriječiti poraz svog sastava od 1:0. Jedini gol na utakmici dao Takuma Nishimura.

U duelu Sappora i Iwate nije bilo golova dok je Kawasaki Frontale slavio protiv Nagasakija 1:0 golom Kobayashija.

Cerezo Osaka i Urawa su igrali n1:1, Shimitzu je dobio Gamba Osaku 2:1 na gostovanju dok je mnogo golova bilo i u susretu Tokyja i Yokohame. Tokyo je slavio 5:2.

Hiroshima je prva nakon 17. kola s 41 bodom, drugi je Tokyo s 34, dok Kawasaki ima bod manje.

Nemojte zaboraviti da J-League možete pratiti u programu Sportkluba!