Millwall je konačno izgubio! Ali od koga i kako…

Nogomet ostalo 20. tra 201822:38 > 22:44
Catherine Ivill, Getty Images Sport

U utakmici koju ste gledali na Sportklubu, Fulham je nastavio pohod prema povratku u Premiership. U gradskom derbiju - koji je imao veliki značaj u borbi za elitni rang engleskog nogometa - klub iz zapadnog Londona slavio s velikih 3:0 protiv Millwalla...

Sva tri gola momčad koju vodi Slaviša Jokanović postigla je u drugom poluvremenu, iako su i tijekomprvih 45 minuta oba kluba pogađala okvir gola.

Mreža se prvi put zatresla na početku drugog poluvremena, kada je mladi Sessegnon na odbijanac obranjenog udarca Mitrovića doveo Fulham u vodstvo.

Kevin McDonald je deset minuta kasnije uputio snažan i neobranjiv udarac prema vratima i na vrlo atraktivan način povisio na 2:0. Pobjedu gostiju potvrdio je Aleksandar Mitrović u pretposljednjoj minuti svojim 11. golom u sezoni.

Fulham je tako nastavio niz od 22 utakmice bez poraza, dok je Millwall prekinuo svoju u kojima nije poražen na posljednjih 17 istrčavanja na travnjak u ligi (od 1. siječnja), tijekom kojeg razdoblja su dogurali do pozicije unutar prvih šest momčadi lige, što znači da su u zoni doigravanja za Premier League!

Utakmicu ste mogli gledati u programu Sportkluba uz komentar Gorana Grgića.

Fulham je pobjedom na The Denu preskočio Cardiff i drži mjesto koje izravno vodi u EPL, međutim, klub iz Walesa ima čak dva susreta manje, koliko ima i Derby u odnosu na šestoplasirani Millwall, koji mu bježi za bod.