Milan trijumfom nad Laziom do vrha Serie A

Nogomet 30. ruj 202320:08 0 komentara
Giuseppe Maffia via Guliver

U derbi utakmici sedmog kola talijanske Serie A nogometaši Milana su na domaćem terenu svladali Lazio 2-0 te su zasjeli na vrh ljestvice.

Igrač utakmice bio je odlični Rafael Leao koji je u drugom poluvremenu dva puta probio svoju lijevu stranu te je oba puta asistirao za golove. U 60. minuti strijelac je bio Pulišić, koji je lijepo potegnuo poluvolej s deset metara, dok je sve zaključeno golom Okafora u 88. minuti za 2-0.

Hrvatski nogometaš Toma Bašić nije bio u konkurenciji za Lazio u ovoj utakmici.

Uz utakmicu više Milan na prvom mjestu ima tri boda više od gradskog rivala Intera. Lazio je ove subote upisao već četvrti prvenstveni poraz u sezoni.

U nedjelju se sastaju Bologna – Empoli, Udinese – Genoa, Atalanta – Juventus i Roma – Frosinone, dok su u ponedjeljak na programu posljednje tri utakmice ovog kola. Igrat će Sassuolo – Monza, Torino – Verona i Fiorentina – Cagliari.