Sučić: Mislimo da je to bila čista linija, to nam je stvorilo nervozu

Hrvatska 9. stu 202321:21 0 komentara
Ronald Gorsic CROPIX via Guliver

Veznjak Dinama Petar Sučić podijelio je razmišljanja nakon poraza u Plzenu 1:0 u 4. kolu Konferencijske lige.

Dinamo je na gostovanju u Plzenu izgubio od Viktorije sa 0:1 potonuvši na začelje ljestvice dva kola prije kraja natjecanja.

Viktoria je do pobjedničkog pogotka došla u 35. minuti iz kaznenog udarca koji je skrivio Josip Mišić, jer ga je lopta pogodila u ruku. Kao i u pobjedi češke momčadi u Zagrebu, precizan izvođač jedanaesterca bio je češki napadač Tomaš Chory.

“Čestitam svojim suigračima na dobroj predstavi. Mislim da smo zaslužili puno više. Poništilo nam je penal, a sudac nije ni gledao prekršaj na Baturini. Na kraju smo zabili gol, otišli smo na centar i onda nam je sudac tri minute gledao VAR i opet poništio.

Gledali smo tu situaciju u svlačionici i mislimo da je bila čista linija. Stvorilo nam je to nervozu. Želimo proći dalje i sad ovisimo samo o sebi. Fokus sad moramo prebaciti na Rijeku”, rekao je veznjak Dinama Petar Sučić.