Kulenović: Ne znam dokle ovako, neke se stvari oko suđenja moraju promijeniti

Hrvatska 9. stu 202321:13 1 komentar
Ronald Gorsic CROPIX by Guliver

Napadač Dinama Sandro Kulenović otkrio je razmišljanja nakon poraza u Češkoj.

Viktoria Plzen slavila je 1:0 u 4. kolu skupine C Konferencijske lige. Ovo je Dinamu treći europski poraz.

U trećoj minuti sudačke nadoknade Kulenović je imao sjajnu priliku, ali je Stanek odlično obranio. Dinamo je dobio korner nakon kojeg je Kulenović izjednačio. No, VAR je ponovo spasio domaćine, jer je Ristovski prilikom ubačaja bio u zaleđu.

“Dobro smo ušli u utakmicu, možda su oni u prvom poluvremenu dominirali, ali nisu imall do penala neku veću šansu. Nismo stvorili puno izglednih šansi, ali vidjelo se da smo htjeli gol. Svirao nam se penal, a nije se gledala situacija na Baturini kasnije na VAR-u, odmah smo to gledali u svlačionici na snimci.

Ne znam dokle više ovako, neke se stvari moraju promijeniti oko suđenja, ne treba o tome šutiti. Upali smo u neku kolotečinu iz koje se možemo izvući samo mi sami”, rekao je napadač Dinama Sandro Kulenović.