Hrvat u 90. minuti ‘presudio’ Krznaru

Konferencijska liga 25. kol 202221:02 > 21:03 0 komentara
Guliver Image

Hrvat Lovro Cvek u 90. minuti donio je pobjedu (1:0) rumunjskom Cluju protiv Maribora koji vodi Damir Krznar.

U Sloveniji je dvoboj između Maribora koji vodi Damir Krznar i Cluja završila bez golova, a to da će se Cluj natjecati u Konferencijskoj ligi zaslužan je Hrvat koji je zabio u uzvratnoj utakmici u Rumunjskoj.

Lovro Cvek zabio je gol za 1:0 u 90. minuti. Za Cluj još igraju Hrvati Denis Kolinger, Karlo Bručić (ostali na klupi) i Karlo Muhar koji je ušao u igru u 97. minuti.

Za Maribor od Hrvata igraju Roko Baturina (igrao do 72.) i Marin Laušić (ušao u 93. minuti).

Rezultati uzvrata KL:

Cluj (Rum) – Maribor (Slo) 1:0 (Cvek 90), 0:0

Basel (Švi) – CSKA Sofia (Bug) 2:0 (Frei 66, Lang 84), 0:1

Viking (Nor) – Steaua (Rum) 1:3 (Tripić 26-11m / Edjouma 3, Cordea 53, Radunović 90+4-11m), 2:1

Twente (Niz) – Fiorentina (Ita) 0:0, 1:2

Fehervar (Mađ) – Koeln (Njem) 0:3 (Huebers 10, Skhiri 46, Schindler 90+4), 2:1

Viborg (Dan) – West Ham (VB) 0:3 (Scamacca 22, Benrahma 51, Souček 63), 1:3

AIK Stockholm (Šve) – Slovačko (Češ) 0:1 (Sinjavskij 76), 0:3

Wolfsberger (Aut) – Molde (Nor) 0:4 (Breivik 6, Mannsverk 34, Brynhildsen 72, 90+3), 1:0