Lovren: Ovo je najgora momčad u kojoj sam igrao, rekli smo jedni drugima svašta

Francuska 7. pro 202315:16 0 komentara
BaptisteAutissier Panoramic via Guliver

Nogometaši Marseillea i Lyona odigrali su ove srijede zaostalu utakmicu 10. kola francuske Ligue 1, a domaći sastav je slavio 3:0.

Već nakon 25 minuta igre Marseille je imao prednost od dva pogotka. Prvo je u 21. minuti Portugalac Vitinha postigao prvi pogodak na susretu, dok je samo četiri minute kasnije bilo 2:0 kada je suparničku mrežu zatresao Panamac Murillo. U nastavku susreta, u 55. minuti, Aubameyang je postavio konačnih 3:0.

Hrvatski nogometaš Dejan Lovren bio je u udarnoj momčadi Lyona te je igrao do 82. minute kada ga je zamijenio drugi Hrvat, Duje Ćaleta-Car.

VEZANA VIJEST

“Ovo je najgora momčad Lyona u kojoj sam igrao. Moramo se zapitati prava pitanja jer ovako ne ide. Rekli smo jedni drugima puno toga nakon ovog poraza, ali neću vam otkriti što”, izjavio je Lovren pred kamerama nakon utakmice.

Na vrhu ljestvice je PSG s 33 boda. Četiri manje ima Nica, a šest manje Monaco. Ovom pobjedom Marseille se probio na osmo mjesto te ima 20 bodova. Lyon je i dalje u velikoj krizi. I dalje je posljednji sa samo sedam bodova i tek jednom ligaškom pobjedom ove sezone.