Evo što je pokazala 3D analiza poništenog gola Dinamu! Oglasio se i Ristovski

Nogomet 10. stu 20238:30 3 komentara
Ronald Gorsic CROPIX via Guliver

Dinamo je na gostovanju u 4. kolu Konferencijske lige poražen od VIktorije Plzen 1:0.

Plavi su se našli u teškoj situaciji u borbi za prolazak, sada moraju pobijediti Ballkani i Astanu u posljednja dva kola kako bi završili na drugom mjestu i izborili nokaut fazu.

Nakon susreta s Viktorijom najviše se pričalo o suđenju. U trećoj minuti sudačke nadoknade Kulenović je imao sjajnu priliku, ali je Stanek odlično obranio. Dinamo je dobio korner nakon kojeg je Kulenović izjednačio. No, VAR je spasio domaćine i dosuđeno je kako je Ristovski bio u zaleđu.

VEZANA VIJEST

“Na kraju poništen gol, to nema veze s vezom. Ta linija može biti povučena kako god. Ako gledamo stražnjicu protivničkog igrača, onda Ristovski nikako ne može biti u zaleđu, kut kamere je smiješan”, poručio je nakon utakmice trener Dinama Sergej Jakirović.

VARCheck, YouTube kanal koji se bavi analizama spornih situacija iz domaćeg nogometa, objavio je sinoć 3D analizu poništenog gola Sandra Kulenovića iz 96. minute i zaključio da je Dinamo oštećen u Češkoj.