Jakirović ‘poludio’ na poništen penal Dinama pa opsovao i suca!

Hrvatska 9. stu 202321:07 0 komentara
AP Photo via Guliver

U susretu 4. kola C skupine Konferencijske lige Dinamo je na gostovanju u Plzenu izgubio od Viktorije sa 0:1 potonuvši na začelje ljestvice dva kola prije kraja natjecanja.

Viktoria je do pobjedničkog pogotka došla u 35. minuti iz kaznenog udarca koji je skrivio Josip Mišić, jer ga je lopta pogodila u ruku. Kao i u pobjedi češke momčadi u Zagrebu, precizan izvođač jedanaesterca bio je češki napadač Tomaš Chory.

#related-news_0

U 68. minuti vidjeli smo i jednu bizarnu i spornu situaciju. Mišić je pucao iz daljine, Staneku je ispala lopta iz ruke, nakon čega je oborio Baturinu. Grčki sudac je pokazao na bijelu točku, no uključio se VAR. Provjeravala se ruka, a ne mogući prekršaj na Baturini i sudac je poništio jedanaesterac za Plave.

Zbog te situacije trener Dinama Sergej Jakirović je poludio pa i psovao suce.

“Je*** ti mater u pi*** sto puta”, rekao je Jakirović.