Erlićev Sassuolo šokirao Juve i Inter, a onda izgubio od Monze

Nogomet 2. lis 202320:57 0 komentara
xNicolòxCampox via Guliver

U dvoboju sedmog kola talijanske Serie A nogometaši Monze su ostvarili prvu gostujuću pobjedu u sezoni, svladali su Sassuolo 1-0.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Colombo u 66. minuti. Hrvatski reprezentativac Martin Erlić je odigrao cijelu utakmicu za Sassuolo koji je time upisao četvrti poraz u sezoni. Mirko Marić je, pak, odgledao dvoboj s gostujuće klupe za pričuve. Monza se popela na deseto mjesto, jednu poziciju ispred Sassuola.

Pogodaka nije bilo u ogledu Torina, sastava kojeg vodi hrvatski trener Ivan Jurić i Verone. Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić za Torino je igrao od 54. minute, a njegova je momčad trenutačno deveta.

U 20.45 sati igraju Fiorentina i Cagliari čime će se zaključiti ovo sedmo kolo Serie A.