City ga se odrekao na početku sezone, on sad ispisao povijest u dresu Chelseaja

Nogomet 15. tra 202422:07 0 komentara
AP Photo/Ian Walton via Guliver

Cole Palmer nastavlja briljirati u Premier ligi.

Palmer je protiv Evertona u samo 45 minuta dokazao da je dobra kupovina Chelseaja. Ovaj 21-godišnjak za 29 minuta zabio je hattrick.

Šou veznjaka Chelseaja kojeg se Manchester City odrekao na početku sezone krenuo je u 13. minuti. Tim pogotkom Palmer je postao prvi nogometaš Chelseaja koji se upisao u strijelce u sedam uzastopnim premierligaških utakmica na Stamford Bridgeu.

Zabio je za 2:0 i pet minuta kasnije, a hattrick je kompletirao golom u 29. minuti. Njegov hattrick je najbrži za jednog igrača Chelseaja u Premier ligi otkako ovaj klub postoji. Everton je na poluvremenu gubio 4:0, četvrti gol je zabio Jackson u 44. minuti.

Ukupno ove sezone Palmer ima 19 golova u Premier ligi, a 24 u svim natjecanjima. Palmer je u Chelsea stigao u 47 milijuna eura vrijednom transferu iz Manchester Cityja u rujnu prošle godine.