Ciprani šokirali Partizan, zabio bivši hajdukovac

Europa 11. kol 202222:52 > 23:26 0 komentara
Gonzales Photo/Nicolai Berthelse via Guliver Images

Partizan će nastaviti natjecanje u playoffu Konferencijske lige nakon što ih je u trećem pretkolu Europa lige zaustavio ciparski AEK Larnaca.

Ciprani su u Beograd donijeli 2:1 iz prve utakmice. Partizan je prvi stigao do vodstva u uzvratu, u 24. minuti za 1:0 pogodio je Gomes.

AEK je do izjednačenja stigao u 51. minuti kada je zabio bivši hajdukovac Gyurcso. Samo tri minute kasnije Partizan opet vodi, a strijelac je Gomes. Ludih šest minuta u Beogradu golom za 2:2 zaokružio je golom za 2:2 Faraj.

Olympiakos je bez Šime Vrsaljka nakon penala izbacio Slovan iz Bratislave. Prva utakmica završila je 1:1, baš kao što je bio i rezultat nakon 90 minuta večeras u Bratislavi. Obje momčadi zabile su još po gol u produžetku, da bi na kraju tragičar Slovana bio Chakvetadze koji je promašio u petoj seriji.