Chelsea napokon prekinuo crnu seriju u ‘derbiju susjeda’

Nogomet 2. lis 202323:23 0 komentara
xAndyxRowlandx via Guliver

Upisali su tek drugu ligašku pobjedu u aktualnoj sezoni

Tek drugu prvenstvenu pobjedu u sezoni upisali su nogometaši Chelseaja koji su kao gosti, u zadnjem susretu sedmog kola engleske Premier lige, svladali Fulham 2-0.

Utakmica je riješena u samo dvije minute prvog poluvremena. Chelsea je poveo u 18. minuti, a strijelac je bio Mihajlo Mudrik. Bio je to premijerni pogodak 22-godišnjeg Ukrajinca u dresu Chelseaja. Već u sljedećem napadu bilo je 2-0, a grešku domaćeg sastava iskoristio je strijelac Armando Broja, kojem je ovo bila prva utakmica u Premier ligi nakon dugih 11 mjeseci koliko je trajao njegov oporavak od teške ozljede koljena.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, a Chelsea je barem minimalno popravio stanje na ljestvici. Popeo se s 15. na 11. mjesto. ‘Bluesi’ su ovim slavljem preskočili i Fulham koji je sada trinaesti.