Poznata još tri sudionika grupne faze Lige prvaka

Ahmad Mora/DeFodi Images via Guliver

U utorak su se doznala još tri sudionika grupne faze Lige prvaka.

Galatasaray je u prvoj utakmici u Norveškoj svladao Molde s 3:2, a sada je u uzvratu u Istanbulu potvrdio prolaz dalje pobjedom 2:1.

Galata je u sedmoj minuti povela 1:0 golom Icardija iz jedanaesterca, a gosti su izjednačili u 66. minuti, Hestad je na asistenciju Breivika pogodio za 1:1.

Plasman u grupnu fazu Galata je potvrdila golom Angelina za konačnih 2:1 u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Nakon 0:0 u Izraelu, Young Boysi su u Bernu nadigrali Maccabi Haifu i plasirali se u grupnu fazu.

Švicarska momčad slavila je 3:0, a golove su postigli Itten u 23. minuti, autogol Secka u 28. i Ugrinić koji je zatresao mrežu gostiju u 46. minuti.

Portugalska Braga slavila je u uzvratu 1:0 u Ateni protiv Panathinaikosa. Junak je bio Bruma koji je u 83. minuti postigao gol na asistenciju Horte.