Bundesliga 28. sij 202318:02 0 komentara

Hoffenheim našeg Andreja Kramarića nastavlja nizati loše rezultate u drugoj polusezoni.

Kramarićeva momčad izgubila je na domaćem terenu 4:1 u dvoboju 18. kola Bundeslige protiv Borussije Monchengladbach.

Gosti su imali vodstvo 0:2 na poluvremenu golovima Jonasa Hoffmana. Taj rezultat stajao je do 80. minute kada je nadu domaćih vratio Ihlas Bebou. No, nade za preokret Hoffenheima trajale su svega tri minute kada su gosti preko Larsa Stindla ponovno vratili vodstvo od 2 gola razlike. Konačanih 4:1 postavio je Hannes Wolf u sudačkoj nadoknadi.

Andrej Kramarić odigrao je svih 90 minuta i bio jedan od najboljih pojedinaca u blijedoj predstavi svoje momčadi

Freiburg je ponovno zasjeo na četvrto mjesto ligaške ljestvice pobjedom protiv Augsburga 3:1.

Dion Drena Beljo započeo je susret u startnoj postavi, a na terenu je proveo 62 minute bez zapaženijeg učinka. David Čolina dobio je priliku od 69. minute.

Hoffenheim trenutno drži 13. poziciju na ligaškoj ljestvici sa 19 bodova, dok Augsburg ima bod manje na 14. mjestu.