Bundesliga 21. lis 202320:33 0 komentara

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 8. kola njemačke Bundeslige aktualni prvak Bayern je s 3-1 (2-1) slavio na gostovanju u Mainzu pa su gostujuće momčadi u subotu ostvarile pet pobjeda u šest utakmica.

Kingsley Coman je u 11. minuti doveo Bayern u vodstvo, koje je u 16. minuti udvostručio Harry Kane svojim devetim bundesligaškim pogotkom. Anthony Caci je u 43. minuti smanjio zaostatak Mainza, da bi u 59. minuti Goretzka ponovno donio Bavarcima dva gola prednosti.

Vodeći Bayer Leverkusen ima 22 boda, jedan više od drugoplasiranog Stuttgarta, a treći Bayern i četvrta Borussia Dortmund osvojili su po 20 bodova. Na začelju su Mainz s dva boda i Koeln s jednim bodom.