Hat-trick asistencije Sose, Bayernova petarda

Bundesliga 19. lis 202222:56 0 komentara
Guliver Image

Vrlo zanimljivu večer imali smo i u njemačkom Kupu, a posebno se ističe utakmica Stuttgarta koji je s čak 6:0 slavio protiv Arminije Bielefeld.

A hrvatski reprezentativac Borna Sosa je upisao tri asistencije u utakmici, u 29., 39. te 67. minuti.

Bayern se namučio kod Augsburga gdje je slavio 5:2. Pedersen je u devetoj minuti šokirao Bavarce, na 1:1 je vratio Choupo-Moting. U 53. minuti Kamerunac je asistirao za Kimmicha i vodstvo 2:1, dok je drugi gol zabio šest minuta kasnije. Augsburg se u igru vratio u 65. autogolom Upamecana, no Musiala i Davies su riješili pitanje pobjednika.

Od ostalih rezultata Borussia Dortmund je autogolom Arreya i golom Bellinghama slavio 2:0 kod Hannovera, dok je Union Berlin istim rezultatom pobijedio Heidenheim.

Lutriju kaznenih udaraca gledali smo u Paderbornu koji je iznenadio Werder Bremen, dok je sreće imao i Sandhausen koji je bio bolji od Karlsruhea.