'Preživio' Lewine šake, pa odveo Bayern do pobjede

Bundesliga 14. tra 201917:18 > 17:25
Lars Baron/Bongarts/Getty Images

Bayern je stigao do uvjerljive pobjede u Düsseldorfu, dok je Hoffenheim slavljem protiv Herthe ostao u igri za Ligu prvaka.

Borussia Dormtund nešto manje od 24 sata bila je na vrhu Bundeslige, na koji se pobjedom u Düsseldorfu kod Fortune 4:1 vratio Bayern.

Bavarce je do pobjede s dva gola vodio Kingley Coman, igrač koji je prije nekoliko dana na treningu ‘preživio’ šaketanje s Robertom Lewandowskim.

Francuz je pogađao u 15. i 41. minuti, dok je pobjedu u 55. minuti potvrdio Gnabry. U 89. minuti za 1:3  je pogodio Lukebakio, da bi u 92. konačnih 4:2 postavio Goretzka.

U ranijem terminu Hoffenheim je golovima Amirija i Nelsona pobijedio Herthu 2:0. Andrej Kramarić je igrao 90 minuta.

U posljednjoj utakmici dana Eintracht je kod kuće izgubio 1:3 od Augsburga. Poveli su domaćini preko Paceincije, no gosti uz dva gola Richtera i jedan Gregoritscha stižu do preokreta. Ante Rebić je odigrao cijelu utakmicu.

Bayern je pet kola prije kraja na 67 bodova, Borussia Dortmund ima jedan manje. Tablicu pogledajte ovdje.