KUP: Halland ponovno zabio u porazu Borussije

Bundesliga 4. velj 202022:54 > 22:56
Martin Rose/Getty Images

Nogometaši Werdera napravili su veliko iznenađenje nakon što su u osmini finala DFB pokala savladali Borussiju iz Dortmunda rezultatom 3:2.

Na domaćem terenu nogometaši Werdera su ugostili Borussiju Dortmund, a protiv favoriziranih ‘Milijunaša’ na kraju su uspjeli slaviti rezultatom 3:2 i eliminirati ih iz Kupa.

Puno bolje je Werder otvorio meč i već nakon 16 minuta igre je imao vodstvo od 1:0 zahvaljujući golu koji je postigao Selke, a do kraja poluvremena mreža gostiju se još jednom zatresla. U 30. minuti rezultat je udvostručio Bittencourt.

U nastavku utakmice, vidjevši da stvari izmiču kontroli, Borussia je u igru uvela Haalanda koji već u 67. minuti postiže pogodak. Samo tri minute nakon što su gosti smanjili rezultat, Rashica je iskoristio lošu reakciju obrane Borussije i postigao treći gol za Werder, a jedino do kraja što je Favreov sastav uspio napraviti je utješni gol Reyne deset minuta prije kraja.