Bjelica remizirao s igračem više u prvoj utakmici na klupi Uniona

Champions League 29. stu 202323:12 0 komentara
xMatthiasxKochx via Guliver

Nenad Bjelica upisao je remi u prvoj utakmici na klupi njemačkog kluba...

Nogometaši Brage i Union Berlina podijelili su bodove u petom kolu grupne faze Lige prvaka rezultatom 1:1.

Bio je ovo direktni okršaj za željeno treće mjesto u skupini koje vodi u Europsku ligu.

Ova utakmica označila je debi za Nenada Bjelicu na klupi Uniona, a imao je dobru priliku upisati pobjedu.

Naime, Braga je ostala s igračem manje u 31. minuti kada je Sikou Niakate dobio crveni karton, a 11 minuta kasnije Union je došao u vodstvo preko Robina Gosensa.

Na poluvremenu se činilo vrlo izgledno kako će Bjelica svoj mandat u Berlinu započeti pobjedom, međutim uslijedio je šok u 51. minuti nakon pogotka Alvara Djala.

Do kraja utakmice više nije bilo pogodaka, a vrijedi spomenuti kako je Josip Juranović odigrao svih 90 minuta.

Union je posljednji u skupini sa dva osvojena boda, a za vikend Bjelicu i društvo očekuje veliki ispit u Bundesligi protiv Bayerna, a prijenos ekskluzivno pratite na Sport Klubu!