Baturina: Ne bi prihvatili bod prije utakmice, a sudački kriterij mi nije jasan

Champions League 2. lis 202423:12 1 komentar
AP Photo/Darko Bandic via Guliver

Dinamova zvijezda je komentirala utakmicu s Monacom.

U dvoboju 2. kola Lige prvaka nogometaši Dinama i Monaca su u Zagrebu odigrali 2-2 (1-0).

Dinamo je poveo atraktivnim pogotkom Petra Sučića (45+3) na asistenciju Martina Baturine, koji je u 66. minuti fantastičnim solo-prodorom povećao na 2-0. Monaco je smanjio preko Ganca Mohammeda Salisua nakon velike pogreške vratara Ivana Nevistića, a u 90.minuti Švicarac Denis Zakaria je izjednačio iz kaznenog udarca.

Nakon 2-9 poraza od Bayerna, Dinamo je odigrao odličnu i vrlo hrabru utakmicu, dominirao i vodio s 2-0, a onda s dvije pogreške u završnici dopustio Francuzima da izbjegnu poraz.

Nakon utakmice je s medijima razgovara Martin Baturina, strijelac drugog pogotka za Dinamo. Upitan :

“Ne bi prihvatili bod (prije početka utakmice). Rekli smo da ćemo ići na pobjedu. Nije mi jasan kriterij suđenja, ali stvarno su neke odluke išle na njihovu stranu. Pitao sam suca kako ono nije bio penal na Bruni, a ovo je za Monaco. Jako mi je žao zbog ove utakmice”, kratko je zaključio Baturina.