Raspored utakmica Svjetskog prvenstva u Kataru

Hrvatska 9. stu 202216:31 > 27. stu 2022 23:00
Photoagency Interpress

Raspored utakmica Svjetskog prvenstva u Kataru od 20. studenog do 18. prosinca (sva vremena početka utakmica su po srednjoeuropskom vremenu):

Nedjelja, 20. studenog:
Skupina A: Katar – Ekvador 0:2

Ponedjeljak, 21. studenog:

Skupina B: Engleska – Iran 6:2  
Skupina A: Senegal – Nizozemska 0:2
Skupina B: SAD – Wales 1:1

Utorak, 22. studenog:

Skupina C: Argentina – S.Arabija 1:2
Skupina D: Danska – Tunis 0:0
Skupina C: Meksiko – Poljska 0:0
Skupina D: Francuska – Australija 4:1

Srijeda, 23. studenog:
Skupina F: Maroko – HRVATSKA 0:0
Skupina E: Njemačka – Japan 1:2
Skupina E: Španjolska – Kostarika 7:0

Skupina F: Belgija – Kanada 1:0

Četvrtak, 24. studenog:
Skupina G: Švicarska – Kamerun 1:0
Skupina H: Urugvaj – J.Koreja 0:0

Skupina H: Portugal – Gana 3:2
Skupina G: Brazil – Srbija 2:0

Petak, 25. studenog:
Skupina B: Wales – Iran 0:2

Skupina A: Katar – Senegal 1:3
Skupina A: Nizozemska – Ekvador 1:1
Skupina B: Engleska – SAD 0:0

Subota, 26. studenog:

Skupina D: Tunis – Australija 0:1
Skupina C: Poljska – S.Arabija 2:0
Skupina D: Francuska – Danska 2:1
Skupina C: Argentina – Meksiko 2:0

Nedjelja, 27. studenog:
Skupina E: Japan – Kostarika 0:1
Skupina F: Belgija – Maroko 0:2
Skupina F: HRVATSKA – Kanada 4:1

Skupina E: Španjolska – Njemačka 1:1

Ponedjeljak, 28. studenog
Skupina G: Kamerun – Srbija 3:3
Skupina H: J.Koreja – Gana (14.00, Al Rayyan/Education City)

Skupina G: Brazil – Švicarska (17.00, Doha/974)
Skupina H: Portugal – Urugvaj (20.00, Lusail)

Utorak, 29. studenoga:
Skupina A: Nizozemska – Katar (16.00, Al Khor)
Skupina A: Ekvador – Senegal (16.00, Al Rayyan/Khalifa Int.)
Skupina B: Wales – Engleska (20.00, Al Rayyan/Ahmad bin Ali)
Skupina B: Iran – SAD (20.00, Doha/Al Thumama)

Srijeda, 30. studenog:
Skupina D: Tunis – Francuska (16.00, Al Rayyan/Education City)
Skupina D: Australija – Danska (16.00, Al Wakrah)
Skupina C: Poljska – Argentina (20.00, Doha/974)
Skupina C: S.Arabija – Meksiko (20.00, Lusail)

Četvrtak, 1. prosinca:
Skupina F: HRVATSKA – Belgien (16.00, Al Rayyan/Ahmad bin Ali)
Skupina F: Kanada – Maroko (16.00, Doha/Al Thumama)
Skupina E: Japan – Španjolska (20.00, Al Rayyan/Khalifa Int.)
Skupina E: Kostarika – Njemačka (20.00, Al Khor)

Petak, 2. prosinca:
Skupina H: J.Koreja – Portugal (16.00, Al Rayyan/Education City)
Skupina H: Gana – Urugvaj (16.00, Al Wakrah)
Skupina G: Kamerun – Brazil (20.00, Lusail)
Skupina G: Srbija – Švicarska (20.00, Doha/974)

OSMINA FINALA:

Subota, 3. prosinca
16:00 1A – 2B (Al Rayyan/Khalifa)
20:00 1C – 2D (Al Rayyan/A. bin Ali)

Nedjelja, 4. prosinca
16:00 1D – 2C (Doha/Al Thumama)
20:00 1B – 2A (Al Khor)

Ponedjeljak, 5. prosinca
16:00 1E – 2F (Al Wakrah)
20:00 1G – 2H (Doha/974)

Utorak, 6. prosinca
16:00 1F – 2E (Al Rayyan/E.City)
20:00 1H – 2G (Lusail)

ČETVRTFINALE
Petak, 9. prosinca
16:00 1E/2F – 1G-2H (Lusail) – 1
20:00 1A/2B – 1C/D2 (Al Rayyan/E. City) – 2

Subota, 10. prosinca
16:00 1F/2E – 1H/2G (Doha/Al Thumama) – 3
20:00 1B/2A – 1D/2C (Al Khor) – 4

POLUFINALE
Utorak, 13. prosinca
20:00 1-2 (Lusail)

Srijeda, 14. prosinca
20:00 3-4 (Al Khor)

ZA 3. MJESTO
Subota, 17. prosinca
16:00 (Al Rayyan/Khalifa)

FINALE
Nedjelja, 18. prosinca
16:00 (Lusail)

Komentari

Vaš komentar