Titansi bolji od Ninersa unatoč problemima

Američki nogomet 24. pro 20219:11 > 9:12 0 komentara
AP Photo/Darron Cummings

Tennessee Titansi su prije utakmice sa San Franciscom imali velikih problema s ozljedama i koronom. Na kraju su slavili 20:17 u prvoj utakmici 16. tjedna NFL-a.

Lijeva strana ofenzivne linije posebno je bila pogođena ozljedama i koronom. Zato je Tennessee morao iskoristiti 52. startera ove sezone i ukupno 88. igrača ove sezone. Utakmica je također loše počela u Tennesseeju jer su Ninersi na velikom odmoru vodili 10:0.

Drugo poluvrijeme počinje sjajno za Tennessee. Odmah su se upisali u semafor, odmah su posjekli dodavanje Jimmyja Garopola, a od sljedeće akcije došli do touchdowna. Tako je bilo 10:10 vrlo brzo.

Opet je obrana Titana odradila dobar posao jer je natjerala Ninerse da izgube loptu, a odmah iza nje momčad predvođena quarterbackom Ryanom Tanehilom došla je do touchdowna. San Francisco je uzvratio, pa je dvije minute prije kraja bilo 17:17. Uslijedio je sjajan posjed Tennesseeja, u kojem su Titansi lijepo napredovali i postavili loptu na 26 metara od end zone San Francisca. Bilo je vrijeme da Randy Bullock zabije gol iz igre sa 44 jarde za pobjedu Tennesseeja.

Ova momčad sada ima skor 10-5 i treba joj još jedna pobjeda kako bi osigurala prvo mjesto na AFC Jugu. San Francisco je sa 8-7 na šestom mjestu NFC-a i borit će se s Minnesotom, Philadelphiom i New Orleansom za plasman u doigravanje.