Sedma pobjeda: Tennesse Titansi prejaki za Ramse

AP Photo/Darron Cummings

Tennesse Titansi došli su u noći s nedjelje na ponedeljak s 28:16 do sedme pobjede u sezoni na gostovanju Los Angeles Ramsa.

U prvoj četvrtini viđen je samo jedan field gol, a Ramsi su zahvaljujući Mattu Gayu rezultatski bili bolji u ovom dijelu meča.

Odgovor Titansa u drugoj četvrtini bio je brutalan – tri touchdowna i tri ekstra poena ostvarili su gosti u ovom periodu i na poluvremenu su vodili 21:3.

Geoff Swaim, Kevin Byard i Ryan Tannehill postigli su po touchdown, a Rendy Bullock postigao je tri ekstra poena.

Jedini odgovor Ramsa u trećoj četvrtini bio je novi field gol Gaya koji je i četvrtu četvrtinu otvorio na isti način. Posljednja četvrtina rezultatski je pripala domaćinu, ali nedovoljno za bilo što osim poraza.

Adrian Peterson postigao je touchdown za goste, uz novi ekstra poen Bullocka, a jedini touchdowna za Ramse, u drugom porazu sezone, uz ekstra poen Gaya, postigao je u ovom meču Sony Michel.

Ryan Tannehill imao je 19 uspješnih dodavanja, prebacio je 143 jarde uz jedan touchdown i jedan interception. Matthew Stafford je sa druge strane bacio 294 jarda uz jedan pas za touchdown i dva interceptiona.