Oproštaj Big Bena, Steelersi svladali Brownse

Američki nogomet 4. sij 20228:37 > 8:38 0 komentara
Foto; Sportklub

Pittsburgh Steelersi su upisali domaću pobjedu protiv Cleveland Brownsa (26:14), a nakon prve četvrtine rezultat je bio 0:0.

Steelersima su bile potrebne četiri minute u drugoj četvrtini da povedu – touchdown je upisao Johnson, a ektra poen je dodao Boswell. Nekoliko minuta kasnije Boswell je ponovno u glavnoj ulozi te upisuje field gol za 10:0 na kraju prvog poluvremena.

U trećoj četvrtini Boswell upisuje novi field gol, a zatim se bude gosti – najprije touchdown upisuje Njoku, a ekstra poen dodaje McLaughlin.

Utakmica se rasplamsala u posljednjoj četvrtini, a ponovno je Boswell bio taj koji dominira – upisao je dva field gola. Gosti uzvraćaju touchdownom Bryanta, no njihova sreća bila je kratkog vijeka jer je touchdown upisao Harris, a konačnih 26:14 ekstra poenom postavio je najbolji igrač susreta Boswell.

Legendardni quarterback Steelersa Ben Roethlisberger oprostio se od svog voljenog kluba nakon 18 sezona provedenih tamo. Oproštaj je bio vrlo emotivan.

Zahvalan sam i blagoslovljen što više od pola života ovo mjesto mogu nazvati svojim domom”, emotivan je bio Big Ben.

Steelersi su sada na omjeru 8-7, dok su Brownsi na sedam pobjeda i devet poraza.