Bundesliga 25. velj 202421:47 0 komentara

U posljednjem susretu 23. kola njemačke Bundeslige nogometaši Augsburga su nakon preokreta, pred svojim navijačima, bili bolji od Freiburga 2:1.

Gosti su poveli golom Grifa iz jedanaesterca u 19. minuti te su tri boda držali u šaci sve do 72. minute. Tada je krenuo preokret, prvo je izjednačio Uduokhai, dok je domaćinu tri boda osigurao Engels golom u 80. minuti.

Augsburg je prekinuo niz od četiri ligaške utakmice bez pobjede, a u tom je razdoblju imao dva remija i dva poraza. Freiburg je nastavio s lošim predstavama te u posljednjih pet ligaških utakmica ima četiri poraza i remi.

U pobjedničkom sastavu cijelu je utakmicu odigrao hrvatski nogometaš Kristijan Jakić, dok je Dion Drena Beljo u igru ušao u 79. minuti. Augsburg se popeo na 11. mjesto ljestvice.