Nogomet 29. lis 202223:10 0 komentara

Damir Krznar i njegov Maribor su u 15. kolu slovenskog prvenstva odigrali 3:3 kod Celja, a bez pobjede su ostali u 93. minuti.

Celje je povelo golom Matka u 25. minuti, da bi Maribor izjednačio u 44. minuti golom Watson nakon asistencije Tolića.

Matko je u 48. doveo domaćine u novo vodstvo, da bi u 59. stvari na početak prvijencem u dresu Viola vratio Tolić.

Veznjak Dinama na posudbi u Mariboru u 73. minuti upisao je još jednu asistenciju, ovog puta Vipotniku koji pogađa za preokret gostiju.

Ipak, domaćin se poraza spasio u 93. minuti kada je za 3:3 zabio Vuklišević.

Krznarova momčad je šesta s 18 bodova, dok je Celje treće s 26 bodova. Olimpija je vodeća s 34 boda.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima