Bivša prva tenisačica svijeta predala meč nakon 45 minuta, Čehinja osvojila titulu u Bad Homburgu

Tenis 27. lip 202613:41 0 komentara
AP Photo/Michael Probst2 via Guliver

Češka tenisačica Karolina Muchova osvojila je u subotu naslov na teniskom WTA turniru u Bad Homburgu nakon što je Japanka Naomi osaka predala finalni meč.

Osaka je predala meč nakon 45 minuta igre kod rezultata 6:1,1:0 za 11. tenisačicu svijeta Muchovu.

POVEZANO

Osaka (WTA-15.) pozvala je trenera kada je gubila 3:0 na početku susreta nakon što je dva puta izgubila servis. Četverostruka Grand Slam prvakinja i bivša prva tenisačica svijeta primila je tretman desnog gležnja i nastavila igrati, ali je na kraju odustala na početku drugog seta.

S 29 godina, Muchova osvaja svoj treći WTA naslov, nakon pobjeda u Seulu (rujan 2019.) i Dohi (WTA 1000, početak veljače ove sezone). Ovom pobjedom vraća se među 10 najboljih na svijetu i u ponedjeljak će biti 9. mjesto na WTA ljestvici.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub i ubuduće će moći pratiti na A1, Hrvatskom Telekomu, Telemachu, Total TV-u, OptiTV-u i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!