Zrinjski uvjerljiv u Tuzli, zabili bivši igrači Dinama i Hajduka

BIH 27. ruj 202316:55 0 komentara
HŠK Zrinjski Mostar

Nogometaši Zrinjskog nastavljaju pobjednički niz. Nakon AZ Alkmara u Konferencijskoj ligi i Željezničara u domaćem prvenstvu, svladali su i Tuzla City...

U zaostaloj utakmici 2. kola Premijer lige BiH Zrinjski je slavio kod Tuzla Cityja 4:2 i popeo se na peto mjesto s 12 bodova. Na vrhu je Široki Brijeg sa 16.

Bivši igrač Dinama Mario Ćuže doveo je “Plemiće” u vodstvo golom u 25. minuti, a u 48. domaćin je izjednačio autogolom Jakovljevića.

U 66. najbolji strijelac Zrinjskog Nemanja Bilbija vratio je prednost gostima, da bi u 71. Ramić povisio na 3:1. Pantelić je dvije minute kasnije vratio nadu Tuzli smanjivši na 3:2, no svaku nadu domaćinu u bod(ove) ugasio je bivši napadač Hajduka Tomislav Kiš golom u 79. minuti.