Bundesliga 15. lis 202217:33 0 komentara
Guliver Images

Od 15.30 sati odigrane su četiri utakmice 10. kola Bundeslige, a Niko Kovač je na 51. rođendan sa svojim Wolsburgom kod kuće remizirao 2:2 protiv Borussije Mönchengladbach.

Gladbach je dva puta vodio kod Wolfsburga, oba puta preko Thurama koji je zabijao u 13. i 48. minuti. No, za Vukove su pogađali Gerhardt u 43. i Marmoush u 69. minuti.

Ni Franjić ni Brekalo nisu bili u konkurenciji za momčad.

Stuttgart je kod kuće s 4:1 pobijedio Bochum, a za treći gol domaćina koji je zabio Silas asistirao je Sosa (odigrao cijelu utakmicu). Silas je zabio i za 1:0, a mrežu gostiju još su tresili Ahamada i Endo, dok je strijelac za goste bio Zoller.

Još uvjerljiviji na domaćem terenu bio je Eintracht koji je s 5:1 ispratio Bayer. Kamada dva puta te Muani, Lindstrom i Alario po jednom bili su strijelci za domaćine, a Hincapie za goste. Jakić je odigrao cijelu utakmicu za domaćine, a dok je Smolčić ostao na klupi.

Mainz je kao gost golovima Ingvartsena i Jae-Sunga s 2:0 slavio kod Werdera.