VIDEO / Dinamov suparnik razočarao u Bremenu, Wolfsburg slavio unatoč ozljedi Majera

Bundesliga 31. kol 202417:50 > 17:51 0 komentara

Lovro Majer je bio u početnoj postavi Wolfsburga koji je na gostovanju u Kielu pobijedio Holstein sa 2-0, a hrvatski reprezentativac je zamijenjen na poluvremenu. Dinamov suparnik u Ligi prvaka, dortmundska Borussia odigrala je mršavih 0:0 u Bremenu.

Maximilian Arnold (27) i Sebastian Bornauw (30) su u razmaku od tri minute s dva pogotka donijeli Wolfsburgu prvu pobjedu u novoj sezoni.

Pobjednika nije bilo u susretu Werdera i Borussije Dortmund u Bremenu, ali tamo nije bilo ni pogodaka.

Borussia Dortmund je i s bodom privremeno izbila na čelo ljestvice, a četiri boda ima i drugoplasirani Union Berlin koji je u petak sa 1-0 svladao St. Pauli, momčad sa začelja ljestvice.

Od 18.30 sati aktualni prvak Bayer u Leverkusenu dočekuje RB Leipzig u derbiju kola.