Bundesliga 4. svi 202417:51 0 komentara

Borussia je u Dortmundu s 5-1 svladala Augsburg, za koji je Dion Drena Beljo igrao od 67. minute. Borussia je nakon pobjede nad PSG-om u Ligi prvaka, s pričuvnom postavom nadigrala Augsburg, a dva gola je zabio Yousuffa Mukouko. Werder i Borussia (M) su odigrali 2-2.

Lovro Majer je asistirao za drugi gol Wolfsburga, koji je s 3-0 nadigrao Darmstadt. Prvi pogodak za domaćina zabio je Patrick Wimmer u osmoj minuti, a tri minute kasnije Dabac Jonas Wind je na dodavanje Majera povisio 2-0. Danskom napadaču Windu lijepo je asistirao hrvatski reprezentativac Lovro Majer (26). Za goste je cijelu utakmicu odigrao Matej Maglica.

Werder i Borussia  (M) su odigrali 2-2.