Trajkovski: Natjerali su nas da se povučemo, idemo u Osijek pobijediti

Hrvatska 4. stu 202322:03 0 komentara
Hajduk.hr, Robert Matić

Nogometaši Hajduka osvojili su tri boda u 14. kolu HNL-a, na svom su Poljudu splitski nogometaši s 1:0 pobijedili posljednjeplasirani Rudeš.

Posve neuvjerljivi Hajduk pobijedio je pogotkom kojeg je u 47. minuti postigao Aleksandar Trajkovski. Hajduk se time bodovno izjednačio na vrhu ljestvice s Rijekom, dok je Rudeš ostao posljednji te i dalje traži put do premijerne prvenstvene pobjede. Ima tek tri boda na kontu.

”Mislim da je najbitnije što smo dobili utakmicu, uzeli tri boda kući i jednostavno moramo nastaviti ovako, uzimati što više bodova, to je najbitnije svima”, nakon utakmice je rekao Trajkovski, a potom se dotakao svog pogotka:

”Znali smo da imaju visoke stopere. Želio sam tražiti dubinu da napravim prostora za druge igrače. Hvala Bogu u drugom poluvremenu smo iskoristili jedno ubacivanje. Sretan sam što sam zabio prvi pogodak za ovaj klub. Nadam se da će ih biti što više.”

Hajduk se na kraju povukao.

”U nogometu uvijek postoje takvi momenti kada te protivnik natjera da se spustiš dolje. Mislim da je na kraju najvažnije što smo izdržali pritisak. U narednim utakmicama trebamo malo bolje reagirati. Vjerujem da će to doći s utakmicama, da se izgradimo kao ekipa”, rekao je Trajkovski i najavio Osijek u srijedu:

”Iskreno, znamo protiv koga igramo. Igrali smo s njima kući. Dobro ćemo ih analizirati i probati pobijediti.”