Sučić i Šimić upisali minute u pobjedi Salzburga

Austrija 6. kol 202222:00 > 22:00 0 komentara
GEPA pictures/ Gintare Karpaviciute via Guliver Images

Luka Sučić je odigrao cijelu utakmicu, a Roko Šimić je ušao u 75. minuti dvoboja 3. kola austrijskog nogometnog prvenstva, u kojem je austrijski prvak Salzburg pobijedio sa 2:0 na gostovanju kod Hartberga.

Pogotke za goste postigli su Brazilac Fernando u 50. minuti i Argentinac Nicolas Capaldo u 61. minuti.

Roko Šimić je u 75. minuti zamijenio Slovenca Benjamina Šeška, ali nije se našao u prilici za postizanje pogotka. Dvije minute nakon ulaska u igru bivši igrač zagrebačke Lokomotive i mladi hrvatski reprezentativac zaradio je žuti karton.

Slazburg je sa šest bodova iz tri nastupa trenutačno na drugom mjestu s bodom zaostatka za vodećim LASK-om koji je u subotu sa 5:1 slavio na gostovanju kod Wolfsbergera, a četiri pogotka za momčad iz Linza postigao je posuđeni igrač splitskog Hajduka, 20-godišnji Marin Ljubičić.

Mladi hrvatski napadač je od devet golova LASK-a u prva tri kola postigao njih šest, a barem jednom se u strijelce upisao u sva tri dosadašnja prvenstvena dvoboja.