Stravične scene zasjenile su pobjedu Mađarske, napadač je stabilno

Euro2024 24. lip 20248:17 0 komentara
AP Photo/Matthias Schrader via Guliver

Barnabas Varga je stabilno, službeno je obznanio Mađarski nogometni savez te dodao kako se njihov reprezentativni napadač nalazi u bolnici u Stuttgartu.

U 70. minuti dogodio se žestoki duel škotskog vratara Angusa Gunna i mađarskog napadača Varge. Izbijajući loptu škotski vratar je ujedno laktom doslovno nokautirao Vargu koji je uz to vrlo nezgodno pao i nepomičan ostao ležati na travnjaku.

Suigrači i liječnici odmah su priskočili mađarskom reprezentativcu u pomoć. Nakon nekoliko minuta Varga je na nosilima iznesen s travnjaka, okružen zavjesama te je bilo poznato da je odmah odvezen u obližnju bolnicu.

Varga je stabilno. Nalazi se u bolnici te ćemo i dalje obavještavati o njegovom stanju“, obznanio je Mađarski nogometni savez, kao i brojni europski mediji.

U nastavku susreta Mađarska je došla do pobjedničkog pogotka, u 100. minuti Csoboth je zabio za 1-0 protiv Škotske, te bi taj pogodak mogao biti dovoljan Mađarima na putu prema osmini finala.