Bivši napadač Reala zabio u talijanskom derbiju začelja

Nogomet 16. tra 202314:55 0 komentara
Guliver images

U susretu 30. kola talijanskog nogmetnog prventstva, u derbiju začelja, Lecce i Sampdorija su odigrali 1-1.

Lecce je poveo u 32. minuti golom Assana Ceesayja, a Sampa je izjednačila u 75. minuti preko Jesea.

Domaćin je ovim rezultatom prekinuo niz od šest uzastopnih poraza, dok je Sampa prekinula niz od dva uzastopna poraza.

Marin Pongračić nije nastupio za domaći sastav zbog ozljede.

Lecce se nalazi na 16. mjestu sa 28 bodova, pet bodova više od zone ispadanja, dok je Sampdorija posljednja sa 16 bodova.

U nedjelju još igraju Torino – Salernitana, Sassuolo – Juventus i Roma – Udinese, dok posljednju utakmicu kola, u ponedjeljak, igraju Fiorentina – Atalanta.

Na ljestvici vodi Napoli (75) ispred Lazia (61), Rome (53), Milana (53) i Intera (51).

Posljednja tri mjesta koja vode u niži rang natjecanja drže Verona (23), Cremonese (19) i Sampdoria (16).