Sevilli i Celti po bod, Rakitić jedan od najboljih kod gostiju

Nogomet 4. stu 202320:59 0 komentara
Antonio Pozo/PRESSIN via Guliver Images

Celta i Sevilla osvojili su po bod u pretposljednjem dvoboju 12. kola španjolskog nogometnog prvenstva odigravši u Vigu 1:1.

Celtu je u vodstvo doveo Carl Starfelt u 22. minuti. Domaća momčad je od 65. minute ostala s igračem manje, jer je Renato Tapia zaradio drugi žuti karton. Brojčanu prednost Sevilla je iskoristila u 84. minuti, kad je Youssef En Nesyri postigao pogodak za 1:1.

Kraj dvoboja je obilježio glavni sudac Alejandro Hernandez koji je duboko u dodanom vremenu dosudio kazneni udarac za Celtu, da bi ga nakon dugotrajnog pregledavanja snimke poništio, što je razbjesnilo domaće nogometaše.

Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Sevillu i bio jedan od najboljih igrača gostujućeg sastava.

Obje momčadi su zadržale svoje prijašnje pozicije na ljestvici: Sevilla je s 11 bodova na 14. mjestu, a Celta je 18. sa sedam bodova.