Bellingham: Vinicius je sad najbolji nogometaš na svijetu, nevjerojatan je

Champions League 4. lis 202317:19 0 komentara
AP Photo/Alessandra Tarantino via Guliver

Real Madrid u utakmici 2. kola grupne faze Lige prvaka slavio je 3:2 kod Napolija, a junak Kraljeva bio je Jude Bellingham.

Domaćini su poveli golom Ostigarda u 19. minuti, da bi Real okrenuo golovima Viniciusa u 27. i Bellinghama u 34. minuti. Napoli se vratio nakon penala u 54. minuti, a pobjedu Realu je fantastičnim udarcem donio Valverde u 78. minuti iako se gol piše kao autogol Mereta koji je zadnji dirao loptu.

Impresivan je bio i gol Bellinghama. Englez je primio loptu na 40 metara od gola, prošao kroz pet igrača Napolija i zabio kraj nemoćnog Mereta za 1:2. Nakon utakmice Bellingham je posebno pohvalio Viniciusa.

Vinicius je nevjerojatan. Ako mene pitate, trenutno je najbolji nogometaš na svijetu. Jedan je od najtalentiranijih nogometaša s kojima sam igrao. Zbog njega su mi utakmice lakše. Njegova brzina, njegov talent… nevjerojatan je”, rekao je Bellingham, prenosi AS.