Vukovi produbili krizu Šumara, Mitrović za bod Fulhama

Guliver Images

Novi prvoligaš Nottingham Forest i dalje proživljava teške trenutke u engleskog Premier ligi, a novu je utakmicu izgubio u aktualnom 11. kolu kod Wolverhamptona (0:1).

Utakmica je odlučena u 56. minuti, a Wolverhampton je upisao tek drugu prvenstvenu pobjedu ove sezone nakon što je s bijele točke miran i precizan bio Ruben Neves. Wolverhampton je napravio mali skok na ljestvici ovom pobjedom te je trenutačno na 16. mjestu.

Fulham i Bournemouth su remizirali 2:2 u susretu gdje su gosti dva puta vodili. Solanke u 2. i Kolumbijac Lerma u 29. minuti su bili strijelci za Bournemouth, ali je prvo Diop u 22. minuti izjednačio na 1:1, dok je u 52. Mitrović realizirao jedanaesterac za konačnih 2:2. U završnici je Fulham imao nekoliko prilika za potpuni preokret i pobjedu, ali gosti su izdržali domaći pritisak.

Obje su momčadi ostale na istim pozicijama te su i dalje susjedi na ljestvici, Bournemouth je deveti, a Fulham deseti.

U nedjelju će utakmice ovog kola još odigrati Aston Villa – Chelsea, Leeds – Arsenal, Manchester United – Newcastle, Southampton – West Ham i Liverpool – Manchester City.